Naši pacienti
Recenzie

Poskytujeme výnimočnú zubnú starostlivosť. Moderné vybavenie, najvyššie hygienické štandardy a najnovšie postupy.

Cieľom Tatry Dental Clinic je vyčariť na tvárach našich pacientov zdravý a krásny úsmev, pomocou najnovších postupov, moderných technológií a kvalifikovaného personálu, aby sme pre každého pacienta dosiahli tie najlepšie výsledky. Budeme radi ak sa o Vaše skúsenosti s našimi stomatologickými službami podelíte!

  5 star review  Výborná klinika,personál super,kvalita. Radosť si dať urobiť zuby. 3D snímok na ktorom vám Doktor a Doktorka vysvetlia čo treba urobiť a ako 👍👍👍. Pán Doktor s Pani Doktorkou srandisti 😀. Hudbu vám pustia akú chcete. Vŕta zuby jemne,dôkladne odstráni kameň zo zubov a to po jednom. Profesionálne jednanie. Pani doktorka to samé. výborné jednanie, profesionálny prístup. Tiež by bolo viac takýchto zubárov. Ktorý pekne poradia, pomôžu. Za mňa Maximálna spokojnosť. Majú super prístup ku svojim pacientom. Ceny sú výborné. Ďakujem.

  Milan Mcht Mušuta Avatar Milan Mcht Mušuta
  29. januára 2022

  5 star review  Navštevujem už niekoľko týždňov a vždy sa veľmi teším, sú všetci proste úžasní, ludski a profesionálni, rozhodla som sa správne, za seba môžem vrelo odporučiť každému... Ja mám problém sa do Popradu dostať, ale tu mi vychádzajú maximálne v ústrety, podľa mojich možností, ani raz nič nebol problém, s ochotou pomôžu, ako len môžu, patrí im veľké ďakujem.

  Dagmar Eny Cabanová Avatar Dagmar Eny Cabanová
  6. septembra 2022

  5 star review  Profesionálny ale aj veľmi ľudský prístup. Veľmi milí a ochotný ľudia na recepcii a samozrejme aj pán doktor.

  Zdeníík Boháčová Avatar Zdeníík Boháčová
  1. apríla 2022
TATRY DENTAL CLINIC

Snažíme sa zabezpečiť, aby ste dostali to najlepšie ošetrenie.

Podtatranská 21, Poprad
Sociálne siete

Spojte sa s nami na sociálnych sietach, aby ste nepremeškali žiadnu novinku, alebo akciu.

Copyright 2022 by TATRY DENTAL CLINIC. All rights reserved.

Copyright 2022 by TATRY DENTAL CLINIC. All rights reserved.